hakkimizda

HAKKIMIZDA

Bios Biomedikal Sistemler, 1997 yılında Dr. Hüseyin Nafiz Şengül tarafından İstanbul’da kurulmuştur. İlerleyen yıllarda İstanbul dışındaki müşterilerimizden gelen talepleri daha hızlı karşılayabilmek amacıyla Ankara ve İzmir bölgelerinde yerleşik teknik servis elemanlarımız çalışmaya başlamışlardır.

Bios Biomedikal Sistemler, 1997 yılında Beckman firmasının Marmara Bölge temsilciliğini almış ve bu temsiliyet 1999 yılında Beckman ve Coulter firmalarının birleşmesine kadar devam etmiştir.

1998 yılında kalitesiyle tüm dünyada tercih edilen Cell Marque Primer antikorlarının Türkiye’deki tek yetkili satıcısı ünvanı ile patoloji pazarına girmiştir.

1997 yılından beri patoloji alanında faaliyet göstermekteyiz. Ventana ürünlerinin Roche tarafından satın alınıp Roche Doku Diagnostiği departmanının kuruluşunun ardından günümüze kadar bölgesel olarak Roche ile aynı iş birliği içinde çalışmaya devam etmektedir.

Bu yıl, Türkiye’de tek yetkili satıcı olma unvanını aldığımız Visia Imaging Dijital Görüntüleme Sistemleri ile dijital patoloji sahasında müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Şirketimiz, sattığı tüm ürünlerle ilgili Sanayi Bakanlığı garanti belgesine sahiptir. Sanayi Bakanlığı satış sonrası hizmet yeterlilik ve TSE belgemiz bulunmaktadır.

Bios Biomedikal Sistemler, kurulduğu günden bu yana eğitimli kadrosuyla geniş bir çalışma ağı oluşturmuştur. Bugüne kadar Türkiye’nin en prestijli ve büyük hacimli üniversite, eğitim-araştırma ve özel hastanelerinin çoğuna hizmet vermiştir.

Hedefimiz, sadece müşterilerimiz için değil aynı zamanda distiribütörlüğünü yaptığımız üretici firmalar için de en iyi seçenek olmaktır. Başarının en önemli şartının hem müşterilerimizle hem de tedarikçilerimizle, satış öncesi ve satış sonrasında dürüst, ilkeli ve iş birliği içinde çalışmak olduğuna inanmaktayız.